Sorun Cevaplayalım

Sorular sorun ve topluluğumuzdan yanıtlar alın

Cevap Ver

Soruları cevaplayın ve konunuz da uzman olun

İletişim Ekibi Sizlerle

Uzmanlarımız sorularınızı cevaplamaya hazır...

Jingle İstek Slm Radyo jingle İstegi

Merve

Yeni Üye
Son Görülme
Takipçiler
0

reputation_scoree

Öncelikle selamlar aranıza yeni katıldım emekleriniz için teşekkürler harika bir site oluşturmuşsunuz benim sizden bir ricam olacak

Jingle yapan arkadaşımızdan duygusal fon müzigi eşliginde adıma bir jingle yapılması ricamdır şimdiden teşekkür ederim

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Başkan / Yönetici
Admin / Yönetici
Son Görülme
Görüntülenen konu sevgililer günü gif 1
Takipçiler
6

İtibar Puanı:

Öncelikle selamlar aranıza yeni katıldım emekleriniz için teşekkürler harika bir site oluşturmuşsunuz benim sizden bir ricam olacak

Jingle yapan arkadaşımızdan duygusal fon müzigi eşliginde adıma bir jingle yapılması ricamdır şimdiden teşekkür ederim
Aslm aramıza hoşgeldiniz Merve üyeliğiniz hayırlı olsun jingle yapan arkadaşımız şu an aramızda değil geldiğinde isteğinizle ilgileneceklerdir

{Ö_Z_G_U_R_34}

Zamanda bıktı artık benden,herşeyi ona bıraktım..
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Viewing the article index
Web Sitesi
www.forumflatcast.com
Takipçiler
0

İtibar Puanı:

Aramıza HoşGeldiniz İsteğinizle En Kısa Sürede Jingle Yapan Arkadaşımız İlgilenecektir

Asi_Bayram

Beni Bilen Bilir Bilmeyende Kendi Bilir
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Viewing the article index
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

İtibar Puanı:

aramıza hq din Merve isteginle en kısa zamanda ilgilenecegiz anlayısın icin tesekkurler

Üst Alt