Sorun Cevaplayalım

Sorular sorun ve topluluğumuzdan yanıtlar alın

Cevap Ver

Soruları cevaplayın ve konunuz da uzman olun

İletişim Ekibi Sizlerle

Uzmanlarımız sorularınızı cevaplamaya hazır...

Tanışma SELAM

tumay45

forumflatcast
Grafiker

cümleten selam herkesee ... foruma yeni giris yaptim hayirlisi olsun deegerli admin ve yöneticlere tskler kabul ettikleri icin... iyi forumlar güzel paylasımlar diliorum

Asi_Bayram

Beni Bilen Bilir Bilmeyende Kendi Bilir
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Web Sitesi
forumflatcast.com

cümleten selam herkesee ... foruma yeni giris yaptim hayirlisi olsun deegerli admin ve yöneticlere tskler kabul ettikleri icin... iyi forumlar güzel paylasımlar diliorum
A.slm Tumay kardesim aramıza hq din tanısmak buqüne nasipmis diyelim daha öncedende bazı forumlarda olsun bazı tanıdık dj arkadaslarımızda olsun temalarını görüyordum emek vererek yapmış olduqun birbirinden qüzel temalar ve seslendirmiş olduqun o qüzel duygu yüklü siirler icin tesekkur ederim bu qüzel paylasımları bizimle paylaşmıs olmandan ötürü kendi adıma bi mukabil cok memnun oldum insallah gönüllü arkadaslarımızla kurmus olduqumuz ve yüreqi qüzel dostlarla olan forum sitemizde tekrar senide aramızda qörmekten onur duyarım sayqılarımla keyifli forumlar ve qüzel paylasımlar diliyorum.

tumay45

forumflatcast
Grafiker

A.slm Tumay kardesim aramıza hq din tanısmak buqüne nasipmis diyelim daha öncedende bazı forumlarda olsun bazı tanıdık dj arkadaslarımızda olsun temalarını görüyordum emek vererek yapmış olduqun birbirinden qüzel temalar ve seslendirmiş olduqun o qüzel duygu yüklü siirler icin tesekkur ederim bu qüzel paylasımları bizimle paylaşmıs olmandan ötürü kendi adıma bi mukabil cok memnun oldum insallah gönüllü arkadaslarımızla kurmus olduqumuz ve yüreqi qüzel dostlarla olan forum sitemizde tekrar senide aramızda qörmekten onur duyarım sayqılarımla keyifli forumlar ve qüzel paylasımlar diliyorum.

tumay45

forumflatcast
Grafiker

hb cok tsk ediorum evet bugüne nasipmis tanısmak .. bi cok forumlatrda oldum haklısın forum isi sevilerek zevkle icten gelerek yapilan paylasima gönül veren kisilerin isidir umarim elimden geldigince siz dostlarin yanında olmaya calisicam .. hayırlı ugurlu olsun benm icin de insallahh .... sevgiyle saygıyla iyi forumlar diliorum .. Tumayyy

{Ah.Gece.Gözlüm}

Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme
Özel Üye
Web Sitesi
www.forumflatcast.com

hb cok tsk ediorum evet bugüne nasipmis tanısmak .. bi cok forumlatrda oldum haklısın forum isi sevilerek zevkle icten gelerek yapilan paylasima gönül veren kisilerin isidir umarim elimden geldigince siz dostlarin yanında olmaya calisicam .. hayırlı ugurlu olsun benm icin de insallahh .... sevgiyle saygıyla iyi forumlar diliorum .. Tumayyy
aramıza hosgeldiniz tumay

Moderatörün son düzenlenenleri:

{Ah.Gece.Gözlüm}

Ben Yoruldum Hayat Gelme Üstüme
Özel Üye
Web Sitesi
www.forumflatcast.com

tümay hg.diniz aramıza daha önce başka forum ve radyolarda karşılaştık şahsen tanıyorum sizi hatta bir temanızı kullanıyorum emeginize saglık şiirleriniz muhteşem güzel inss. her daim burda beraber çalışırız tekrar hg.diniz keyifli forumlar....

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Admin / Yönetici

Aramıza hoşgeldiniz Tumay keyifli paylaşımlar dilerim

tumay45

forumflatcast
Grafiker

Hb tsk ediorum müge hnm .. güzel paylasimlar

Son_Yagmurum

Sessizliği dinle, söyleyecek çok şeyi var…
Yönetici
Başkan / Yönetici
Web Sitesi
forumflatcast.com

Hogeldiniz tümay aramıza. Memnun oldum tanıştıgımıza. Keyifli paylaşımlar dilerim

tumay45

forumflatcast
Grafiker

tümay hg.diniz aramıza daha önce başka forum ve radyolarda karşılaştık şahsen tanıyorum sizi hatta bir temanızı kullanıyorum emeginize saglık şiirleriniz muhteşem güzel inss. her daim burda beraber çalışırız tekrar hg.diniz keyifli forumlar....
degerli yorumlarınıza tsk ediorumm .. hic bir foruma aktif deilim tek burdayım nasipsee insallah beraber güzel paylasimlar yuapariz ..temanızı güle güle kullanın memnun oldumm

Müge

Değmiyor bazen uğruna yorulduklarımız.
Yönetici
Başkan / Yönetici

Sizi önce temalarınızdan tanıyordum Tumay bey. Sonra Hazanımın sayesinde tanıştık ve aynı radyoda halen birlikte dostlarlarla güzel vakit geçirmekteyiz. Kişiliginiz güzel şiirleriniz ve temalarinizla burada olmanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz….

tumay45

forumflatcast
Grafiker

Sizi önce temalarınızdan tanıyordum Tumay bey. Sonra Hazanımın sayesinde tanıştık ve aynı radyoda halen birlikte dostlarlarla güzel vakit geçirmekteyiz. Kişiliginiz güzel şiirleriniz ve temalarinizla burada olmanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz….
Hb Müge hnm ... Dostluklar karsılıklı saygı sevgi ile beraber olur bende sizinle tanısdıgıma cok memnun oldum ..hapimiz icin hayırlara vesile olmasi temennisi ilee güzel paylasimlar diliorum

HariKa

forumflatcast
Genel Mod

reputation_scoree

A.selammm Tumay Abimm Hsqeldinnnnn Güzel Paylasımlar Dilerimm Abimm Muhtesemm Temalarını Burda Görmekte Naip Olur Ins

tumay45

forumflatcast
Grafiker

Hb degerli kardesim estf.muhtesem sizlersiniz bakan o güzel yüreginizdir nacizane temalar isde cok cok tsk ediiorum... güzel paylasimlar dilerimm..sevgilerimlee