Sorun Cevaplayalım

Sorular sorun ve topluluğumuzdan yanıtlar alın

Cevap Ver

Soruları cevaplayın ve konunuz da uzman olun

İletişim Ekibi Sizlerle

Uzmanlarımız sorularınızı cevaplamaya hazır...

Duyuru Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz

Asi_Bayram

Beni Bilen Bilir Bilmeyende Kendi Bilir
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

FORUM KURALLARIMIZ

1: Sitemize üye olurken uygun olmayan veya ahlaksız nick seçmek,imzalarda siyasi resim veya yazı kullanmak,
reklam yapmak,avatarında adult veya siyasi değer taşıyan resim kullanmak kesinlikle yasaktır.
Aksi takdirde üyeliğiniz iptal edilecektir.

2: Forumda açılan konular veya yapılan istekler ilgili bölümlere yazılmalıdır.

3: Mesaj yazarken ya da konu açarken büyük harf kullanarak yazılar yazmak bağırmak anlamına
geldiği için tercih edilmemelidir.Konu başlığı konuyu en iyi şekilde ifade edebilecek şekilde oluşturulmalıdır.
Aksi takdirde açılan konu ve (veya) mesajınız silinebilir.

4: Forumda bulunan konulara ve tasarımcı emektar arkaslarımızın emegine karsılık acılan paylasımlara bir tesekkur yazmayı unutmayalım....

5: Site içi özel mesaj sistemi ile üyeleri rahatsız edenler süresiz uzaklastırılır. Bu tip rizikolu hareketlere girenleri derhal yöneticilere bildiriniz.

6: Forumda kullanıcıları arasında Adult, Hacking vb olarak tabir edilen gelen içeriğe sahip mesajların atılması yasaktır! Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir!

7: Açılan topiclerde herhangi bir şekilde tartışma ortamı oluştuğu takdirde konu ve (veya)
mesaj kilitlenecektir.Bu durum oluştuğu takdirde konu ile ilgili yöneticilere mail veya P.M
atmamanızı temenni ederiz.

8: Yöneticilerimiz her konuyu veya mesajı yönetemeyebilir.Kötü içerik içeren veya aynı
konunun açılması durumunda bölüm yetkilisine durumdan haberdar ediniz.

9: Forumumuzda açılan konulara vereceğiniz cevaplar anlaşılır olmalı,kısa cevaplar veya (bkjukh)
gibi mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır.

10: Forumda konu açacak olan üyemiz önce arama butonunu kullanmalı eğer konu mevcutsa tekrar tekrar
açmamalı bu sayede görüntü kirliliği oluşturmamış olur.
Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

11: Forumumuzun kurallarına uymayan kişilerin elinden mesaj yazma yetkileri alınabilir,
eğer hala kurallara uymamaya devam ederse üyeliği geçici süreliğine dondurulabilir.Uymamakta karalı olan üyelerimizin ise üyelikleri süresiz sona erdirilebilir.

12: Forumumuza üye olan kişiler tüm kuralları okumuş kabul edilir.Sonradan bilmiyordum veya
görmedim gibi ibareler kabul edilmeyecektir.

13: Lütfen okumuş oldugunuz kuralları destekleyelim ve seviyeli bir forum oluşturmuş olalım.
Hepimiz için...Saygılarımızla

14: Forum Sitemizde Bulunan Temalara İsim Yazadıra Bilirsiniz Ve Tema İstegi YapaBilirsiniz Fakat Asla Bir Baskası İçin Veya Arkadaslarınız İçin Tema Talep Etmeyiniz Bunun Yerine Sitemizi Arkadaslarınıza Öneriniz Ve Arkadaslarınızın Bizzat Tema İstegini Kendisinin Yapmasını Saglayınız Ve Bu Konuda Asla Tasarımcı Arkadaslara Israrcı Olmayınız Bir Baska Arkadasınıza Yapacagınız İsteklere Kesinlikle Cevap Verilmeyecek Ve Yapılmayacaktır Tema İstegi Yaparken Temaya Yazılacak Dj İsmi Mutlaka Belirtiniz Dj İsmi Belirtilmeyen İsteklerin Bir Baskası İçin Yapıldıgını Düsünerek Bu İsteklerede Cevap Verilmeyecektir....Birde Sitemiz Dısında Baska Forumlardan Alınan Temalara İsim Yazma İsteqi Yapmayınız..... İndexler İçinse Özel İndex Yapmıyoruz Sitemizde Bulunan İndexlere İsim YazaBiliriz Ve İndex Sahibi Arkadasımız Sizin Görüslerinizce İndex Tasarımında Degisiklik YapaBilir Saygılarımızla

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş Yap veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Yönetimi

Müge

Değmiyor bazen uğruna yorulduklarımız.
Yönetici
Başkan / Yönetici
Admin / Yönetici
Son Görülme
Takipçiler
0

Ynt: Forum Kuralları Lütfen Okuyunuz

Bilgilendirme için teşekkürler arkadaşım

Asi_Bayram

Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

rica ederim arkadasım

Son_Yagmurum

İyi biriydim ben... Sonrası nefs-i müdafa işte..
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Asi_Bayram

Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

Ebrumm06' Alıntı:
Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler
:tesekkur: canımm

{Ö_Z_G_U_R_34}

Zamanda bıktı artık benden,herşeyi ona bıraktım..
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
www.forumflatcast.com
Takipçiler
2

Paylasım İçin Emeginize Saglık Tesekkurler

Asi_Bayram

Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

{Gökmen-Gökmen}' Alıntı:
Paylasım İçin Emeginize Saglık Tesekkurler
:tesekkur:

NeFeS

Grafiker
Grafiker
Son Görülme
Takipçiler
0

Güzel paylasımın icin Tskrler Emegine saglık

Sevda

forumflatcast
Son Görülme
Takipçiler
0

Emeginize saglık paylasıma tesekkur

SuSkUn-YuReGiM

Peşinden çırpınan suskun yüreğimdi.
Son Görülme
Takipçiler
0

Paylaşım İçin Tesekkur Ederiz Emeginize Saglık Faydalı Bir Paylaşım Olmuş

Zalim_Çocuk

forumflatcast
Son Görülme
Takipçiler
0

reputation_scoree

Form yönetimini 14. Madde üzerinde tekrar görüşmelerini tavsiye ederim bir paylaşım sitesinde makul istekler gibi görüyorum tabiki son söz size ait emeğinize saglik

Asi_Bayram

Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

Zalim_Çocuk' Alıntı:
Form yönetimini 14. Madde üzerinde tekrar görüşmelerini tavsiye ederim bir paylaşım sitesinde makul istekler gibi görüyorum tabiki son söz size ait emeğinize saglik
tesekkur fakat öyle olduktan sonra üye sayımız artmaz ve herkez bir baskası adına istek yapar buda sitemizin üye sayısının artmamsına yol açar bizler emek veriyorsak egerki sizlerden tek istegimiz ve beklentimiz forum sitemize üye olarak bizlere destek vermenizdir bunuda çok görmez ve anlayış ile karşılarsınız umarım istek konusuna denk gelirsek zaten temalarımızın güzel oldugunu emek veren arkadaşların özenle yaptıgını düşünüyorum index konusuna gelirsek zaten begendiginiz indexlerde istediginiz degişikligi yapıp tekrar sizler için düzenleye biliriz saygılar

Zalim_Çocuk

forumflatcast
Son Görülme
Takipçiler
0

reputation_scoree

Yönetim kadrosunun kararları, iş ve işlemleri tabiki form kalitesinin yükseltme amaçlı olduğundan zerre kuşku duymuyorum ve form yönetimini destekliyorum, ancak tecrübe ile sabittirki Üye sayısının artış göstermesinin form kalitesinin yükselteceğine inanmadığım için yazmıştım bu formu destekleyen kaliteli insanların (arkadaşları için bile olsa) makul istekleri, yönetici kadromuza nazlanmaları reddedilmez diye düşünüyorum.

Saygılar sunuyorum

Asi_Bayram

Yönetici
Kurucu / Yönetici
Başkan / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Takipçiler
0

Zalim_Çocuk' Alıntı:
Yönetim kadrosunun kararları, iş ve işlemleri tabiki form kalitesinin yükseltme amaçlı olduğundan zerre kuşku duymuyorum ve form yönetimini destekliyorum, ancak tecrübe ile sabittirki Üye sayısının artış göstermesinin form kalitesinin yükselteceğine inanmadığım için yazmıştım bu formu destekleyen kaliteli insanların (arkadaşları için bile olsa) makul istekleri, yönetici kadromuza nazlanmaları reddedilmez diye düşünüyorum.

Saygılar sunuyorum
tesekkurler görüslerin için saygılar

Üst Alt