Flat Genel Sorunlar Flatcast Ip Banlama

Flat Genel Sorunlar Flatcast Ip Banlama

sude_su

forumflatcast
Son Görülme
merhabalar yıldız hanım size den bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim..

flastcast radyolarda küfürlü yazani ip ban yapabiliyormuyuz..

banliyoruz tekrar baska nikle.
bansız geliyr çözüüm varmı acaba..

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Başkan / Yönetici
Admin / Yönetici
Son Görülme
banliyoruz tekrar baska nikle.
bansız geliyr çözüüm varmı acaba..
Bildiğim kadarıyla başka bir çözüm yok ,banlama yapılınca tekrar gelemiyor diye biliyorum,bilen arkadaşımız varsa yardımcı olacaktır Sude_su

{Ö_Z_G_U_R_34}

Zamanda bıktı artık benden,herşeyi ona bıraktım..
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
www.forumflatcast.com
Öncelikle merhabalar @sude_su bu destek konunuzu gördüm yıldız ablada bilgi yazmış bana fakat işyerinde oldugum için yeni cevap yazabiliyorum öncelikle radyolarda bu küfür olayı malum ki çok oluyo banlasanız bile farklı nikle gelebiliyorlar bununda tek nedeni gelip küfür eden kişinin Ip adresinin sabit olmaması net kullanan kişinin Ip adresi sabit olmaması nedir bunu anlatayım size

misal 1 kişi kullandıgı net ne olursa olsun pcyi kapatıp açtıgında Ip degişir bu o kişiyle net firması arasında olan birşeydir buna müdahale edilmesi zordur

ama flatcast buna bir çözüm buldu tabikide kendi geliştirmiş oldugu admin panelli bir sistemi var bunun içinde Ip banlamada dahil bu ne demek oluyo onuda anlatayım

bu sistemi radyonuza kurarsanız radyonuza gelen kişi kendine ait olan nikini 2 sefer girmek zorunda kalıyo ilk girdigi nik güvenlik açısından admin panele düşüyor ve orda Ip banlama alanınız var tabiki orayada düşüyor gelen kişinin Ip adresi her ne kadar degişken olsada sonuçta siz admin panelde nik üstünden banlama yaptıgınızda o kişi birdaha gelse güvenlik için giriş yapmak zorunda oldugu için farklı nikte olsa giriş yapamıyor çünkü bu dedigim sistem ana Ip yi banlıyor sizin sorununuzu ancak bu sistemi kurarak çözeriz ama şunuda diyim ilk başlarda biraz giirişi bu derece zorlaştırdınız neden diye tepki alabilirsiniz karar sizin isterseniz kurulum için yardımcı oluruz bu yazımı okuyunca bizimle iletişim kurmanız yeterli

YLDZ

Olduğu gıbıdır hayat. Sandığın gibi değil.
Yönetici
Başkan / Yönetici
Admin / Yönetici
Son Görülme
Bilgi ve açıklamalar için teşekkürler Özgür emeklerine sağlık

Asi_Bayram

Beni Bilen Bilir Bilmeyende Kendi Bilir
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Öncelikle merhabalar @sude_su bu destek konunuzu gördüm yıldız ablada bilgi yazmış bana fakat işyerinde oldugum için yeni cevap yazabiliyorum öncelikle radyolarda bu küfür olayı malum ki çok oluyo banlasanız bile farklı nikle gelebiliyorlar bununda tek nedeni gelip küfür eden kişinin Ip adresinin sabit olmaması net kullanan kişinin Ip adresi sabit olmaması nedir bunu anlatayım size

misal 1 kişi kullandıgı net ne olursa olsun pcyi kapatıp açtıgında Ip degişir bu o kişiyle net firması arasında olan birşeydir buna müdahale edilmesi zordur

ama flatcast buna bir çözüm buldu tabikide kendi geliştirmiş oldugu admin panelli bir sistemi var bunun içinde Ip banlamada dahil bu ne demek oluyo onuda anlatayım

bu sistemi radyonuza kurarsanız radyonuza gelen kişi kendine ait olan nikini 2 sefer girmek zorunda kalıyo ilk girdigi nik güvenlik açısından admin panele düşüyor ve orda Ip banlama alanınız var tabiki orayada düşüyor gelen kişinin Ip adresi her ne kadar degişken olsada sonuçta siz admin panelde nik üstünden banlama yaptıgınızda o kişi birdaha gelse güvenlik için giriş yapmak zorunda oldugu için farklı nikte olsa giriş yapamıyor çünkü bu dedigim sistem ana Ip yi banlıyor sizin sorununuzu ancak bu sistemi kurarak çözeriz ama şunuda diyim ilk başlarda biraz giirişi bu derece zorlaştırdınız neden diye tepki alabilirsiniz karar sizin isterseniz kurulum için yardımcı oluruz bu yazımı okuyunca bizimle iletişim kurmanız yeterli
qüzel paylasım ve bilgilendirme adına emeqine yüreqine saqlık kardeşimm f32 forum013

SuSkUn-YuReGiM

Peşinden çırpınan suskun yüreğimdi.
Yönetici
Co Admin
Son Görülme
Güzel Paylaşım Adına Bilgilendirme İçin Emeginize Saglık Teşekkürler

sude_su

forumflatcast
Son Görülme
çok teşekürler ilginize sağolun..

Ebrum06

İyi biriydim ben... Sonrası nefs-i müdafa işte..
Yönetici
Kurucu / Yönetici
Son Görülme
Web Sitesi
forumflatcast.com
Emegine sağlık. Paylaşım için teşekkürler.

Create an account or login to comment

Yanıt için giriş yapmanız veya üye olmanız gerekir.
veya

Yeni hesap oluştur

Create an account on our community. It's easy!
Üst Alt